SPIS ALFABETYCZNY (Nauka Pływania)
L.p. Nazwisko i imię Numer grupy
1. Ambroziak Hanna HS3
2.  Andrzejczyk Lena  HS3
3. Andrych Martyna  KK4
4. Bartosiewicz Franciszka  MJ4
5. Bartusiak Lena  HS3
6. Bartusiak Maciej  MC4
7. Borowiec Zofia  MJ4
8. Brzuskiewicz Jakub  KK4
9. Buczkiewicz Pola JP1
10. Burkiewicz Tomasz  KK4
11. Chańko Marcelina  HS3
12. Chojnacki Krzysztof  MC4
13. Czyleko Alicja  JP1
14. Czyleko Pola Maria  KK4
15. Dąbrowski Hubert HS3
  Denes Karol ŁW1
16. Dobek Adam  MC4
17. Doryń Karolina  JP1
18. Dul Błażej JP1
19. Florek Michał  MC4
20. Gębczyk Julia  ŁW1
21. Grabowska Julia  MJ4
22. Greń Gabriela  MC4
23. Gruszka Igor  MC4
24. Głowacka Joanna  MC4
25. Głód Jessica KK4
26. Głuszak Kajetan  JP1
27.    
28.    
29. Janik Amelia KK4
30. Jonasik Karol HS3
31. Juzyszyn Julia  MC4
32. Juzyszyn Maciej  MJ4
33. Kalin Maria  MJ4
34. Karbowska Aleksandra  MJ4
35. Kawicka Maja  KK4
36. Komarnicki Wojciech  MJ4
  Kędzia Oliwia ŁW1
37. Korczyński Filip  MC4
38. Korczyński Mikołaj  MJ4
39. Korpaczewska Agata  HS3
40 Kotara Tymon MJ4
41. Kowalska Weronika  MJ4
42. Kowalski Alan MJ4
43. Kowalski Wiktor  KK4
44. Kotara Tymon  MJ4
45. Kujawa Łucja  MJ4
46. Kulik Tymoteusz  JP1
47. Kurtz Martyna  KK4
48. Lewandowska Anna MC4
49. Lewandowski Franciszek  MJ4
50. Lewandowski Jakub KK4
51. Luberska Matylda  MC4
52. Łyczakowski Michał  JP1
53. Magadzia Stanisław  JP1
54. Maison Julia  MC4
55. Martyniak Mateusz HS3
56. Matecki Hubert HS3
57. Mężyński Dawid JP1
58. Mizińska Oliwia HS3
59. Mróz Dominik  ŁW1
60. Nowakowski Wiktor  ŁW1
61. Pancyk Julia  HS3
62. Pawlik Mateusz KK4
63. Pomykała Zofia  MC4
64.   ŁW1
65.

 

ŁW1
66. Sadłowski Władysław  HS3
67. Scisłowska Emilia  ŁW1
68. Serafin Filip JP1
69. Skrzeczkowski Filip JP1
70. Słomiński Piotr JP1
71. Starosta Borys HS3
72. Stanisławek Hanna  ŁW1
73. Stolarski Michał  MC4
74. Stolarski Piotr  MC4
75. Suchecka Antonina  MJ4
76. Suchecki Witold  MJ4
77. Suzynowicz Piotr  MC4
78. Szmaja Hanna  JP1
79. Szmaja Lena  MJ4
80. Szpotowska Lena  KK4
81. Szymańska Maja  JP1
82. Śniegowski Jakub  KK4
83. Taczyński Miłosz JP1
84. Urbański Antoni  HS3
85. Walter-Jastrzębska Ala  KK4
86. Wichucki Szymon HS3
87. Wróbel Piotr ŁW1
88. Wrzesień Ewa  KK4
89. Zabłocka Oliwia  JP1