SPIS ALFABETYCZNY (Grupy Treningowe)
L.p. Nazwisko i imię Numer grupy
1. Adamiak Marcel MC2
2. Adamska Lena MJ3
3. Babińska Liwia KK1
4. Bajowski Michał  MC3
5. Barticzka Hanna MJ1
6. Berk Martyna HS1,ZS2
7. Białek Justyna MC1
8. Białek Michał  MC1
9. Bielan Adrianna  MC2
10. Błaś Magdalena MC2
11. Borowiec Hanna MJ1
12. Bryński Hubert MC3
13. Brzeskot Nel ZS2
14. Bucimska Kamila KK2
15. Buda Cezary MJ2
16. Chańko Hubert MC1
17. Chojnacki Mikołaj KK2
18. Chróściak Aleksander ZS1
19. Cieślak Alex  KK2
20. Cieślak Borys MJ1
21. Cieślak Max MJ2
22. Czerlikowski Konrad  MJ1
23. Czyżowicz Gabriela  MJ3
24. Dąbrowski Bartosz  MC2
25. Dejewski Jan  KK3
26. Dorawa Karolina HS2
27. Dorawa Katarzyna MJ2
28. Drążyk Wojciech KK3
29. Drożdziel Milena  MJ3
30. Drożdżewska Paulina  MC3
31. Drzewiecki Piotr  KK2
32. Dumicz Zofia MC3
33. Engeler Veronika KK2
34. Engeler Viktor KK2
35. Engeler Oscar KK3
36. Fabian Karolina HS2
37. Fojut Jakub HS2
38. Garbowska Julia KK2
39. Gęślowski Dominik  MC3
40. Gęślowski Gracjan  MC3
41. Giergielewicz Jagoda MJ2
42. Głowacka Monika  ZS1
43. Głowacki Paweł MC3
44. Gniłka Adrianna HS1,ZS2
45. Godyński Piotr MC1
46. Gorczyca Aleksandra  MJ3
47. Grabowska Hanna  KK1
48. Granda Jan KK3
  Greń Gabriela MC2
49. Grzech Natalia  MC2
50. Iwan Wiktoria  HS1, ZS2
51. Jangas Norbert MC1
52. Janiszewska Wiktoria ZS1
53. Jankowska Hania  MJ2
54. Jankowski Patryk KK3
55. Jastrowicz Kacper ZS1
56. Jastrowicz Jakub HS1, ZS2
57. Jońca Emilia MC3
58. Jońca Michał MC3
59. Juzyszyn Julia  MC2
60. Karbowska Emilia KK2
61. Karpicki Szymon MC3
62. Kawicka Maja  MC2
63. Kokoszyński Antoni KK2
64. Kopyłowska Lila  MJ2
65. Korpaczewski Hubert MC1
66. Kowalczyk Tomasz MJ3
67. Kozieł Amelia  MC2
68. Krawczyk Gabriela HS3
69. Kruk Hanna KK1
70. Krupiński Wojciech MJ1
71. Krzywiak Oskar KK2
72. Kubis Mateusz ZS2
73. Kubiś Kacper KK2
74. Kujawa Błażej MJ1
75. Kujawa Jagoda ZS2
76. Kujawa Lidia MJ1
77. Kulikowski Tymon MJ3
78. Leśniarek Gracjan  MC1
79. Linkowska Oliwia HS2
80. Lisiecka Gabriela  MJ3
81. Lisiecki Szymon MC1
82. Łaszewicz Igor MJ1
83. Łebkowski Jakub MJ1
84. Łuczak Marcel  ZS2
85. Łempicki Karol MC3
86. Łukaszewski Jan MC1
87. Maciejewski Paweł  MJ2
88. Majchrzak Nadia ZS2
89. Majewska Emilia MJ2
90. Maksym-Grabowski Bartosz KK3
91. Malinowski Szymon  MC3
92. Małolepsza Weronika HS1, ZS2
93. Martyniak Julia KK2
94. Matusiak Kamil KK2
95. Melerowicz Zofia MC1
96. Mężyński Michał ZS2
97. Mikulska Łucja MC3
98. Mikulski Tymon MC3
99. Mitręga Karina HS2
100. Mitręga Patryk HS2
101. Miziński Leon HS2
102. Młodawska Weronika  KK3
103. Obłoza Liliana  MJ3
104. Olechnowska Michalina MJ1
105. Olechowski Mateusz MJ1
106. Perliński Mikołaj  KK3
107. Piaskowska Magdalena ZS1
108. Plombon Maksymilian MJ2
109. Płoch Przemysław ZS1
110. Płoch Tomasz ZS2
111. Pokora Julia ZS1
112. Prażmowski Wojciech  MJ3
113. Prokopowicz Bartłomiej ZS2
114. Rosiak Krzysztof ZS1
115. Rosiak Mikołaj HS2
116. Rozmiarek Mateusz ZS1
117. Sadłowski Wojciech  MC2
118. Salomon Natalia MC3
119. Sapiński Filip MJ1
120.  Serafin Maja  MC2
121. Serafin Szymon HS1, ZS2
122. Skarbek Maja  MC2
123. Słomiński Jakub MJ1
124. Sowa Aleksandra ZS2
125. Sowa Bartosz KK1
126. Staszak Jan HS2
127. Stawicka Aleksandra  MJ2
128. Stęclik Kacper KK3
129. Stolarczyk Jakub KK2
130. Stróżyk Iga ZS2
131. Stróżyk Maja ZS1
132. Stróżyk Nel  MJ3
133. Studenny Filip MC3
134. Studenny Jakub MC3
135. Swędrowska Roksana MC1
136. Szczepański Piotr KK3
137. Szczerbiński Paweł  MJ3
138. Szczęsna Malwina  MJ3
139. Szczęsny Karol  MJ3
140. Szczygielski Tomasz  MJ3
141. Szewczuk Aleksandra HS1, ZS2
142. Szpunar Patryk MC1
143. Szpunar Przemysław MJ2
144. Szulc Celestyna HS1, ZS2
145. Szurgociński Cyprian  MJ2
146. Świeboda Julia KK1
147. Tarczyński Tymoteusz KK1
148. Taczyński Szymon KK1
149. Tomicki Bartosz  MC1
150. Urbański Jakub  KK3
151. Wasilewski Igor MJ2
152. Wiczkowski Christopher ZS 1
153. Witek Łucja KK 1
154. Witkoś Paweł  MC1
155. Włodarczyk Dawid  MJ2
156. Włodarczyk Dominik  MJ3
157. Włodarczyk Nikola MJ2
158. Wnuk Marcel MC1
159. Wodzyński Jacek ZS2
160. Wojdyła Zuzanna KK3
161. Wolska Maja HS2
162. Wolski Adam MC2
163. Woźniak Laura  MJ3
164. Wróbel Miłosz HS1, ZS2
165. Zawada Sandra KK2
166. Zawada Zuzanna ZS2
167. Zeuge Łucja  KK3
168.  Zielińska Hanna ZS1
169. Żurawski Filip MC1
170. Żurawski Jakub MC1