AKTUALNOŚCI
KOMUNIKAT UKP MARLIN
mar 7, 2023

II runda eliminacji Mistrzostw Polski Młodzików Poznań 4-5.03.

Do rozgrywek przystąpiliśmy w osłabionym składzie. Kontuzji stawu skokowego doznał nasz bramkarz. Pierwszy mecz od razu z najlepszą drużyną w naszej grupie Arkonią.
Wysoko przegrywamy, ale rzucamy 4 bramki. Co jest niebywałą sztuką z tą drużyną.
Drugi mecz z Waterpolo Poznań też był ciężki. Zastępujący bramkarza Piotr Słomiński nabierał szybko wprawy i straciliśmy tylko 12 bramek.
Charakter nasza drużyna pokazała w kolejnym meczu z GKPW 59 Gorzów. Tu była prawdziwa walka . Świadczą o tym 3 pierwsze kwarty 4:3, 2:0, 3:2. W ostatniej zabrakło sił z jednym zawodnikiem na zmianę. W kolejnym też nie odpuszczali nasi zawodnicy. Po 3 kwartach był remis 6:6. Zadecydowała ostatnia kwarta 3:1 dla Alfy Gorzów.

Wyniki:
Arkonia Szczecin - UKP Marlin Gryfino 30:4
Waterpolo Poznań - UKP Marlin Gryfino 12:3
GKPW 59 Gorzów - UKP Marlin Gryfino 16:8
Alfa Gorzów - UKP Marlin Gryfino 10:7

Zawodnicy:
Piotr Słomiński - bramkarz, Maksymilian Plombon, Mieszko Kruk, Ksawery Czerlikowski, Aleksander Staszak, Natalia Grzech, Hania Grabowska i Filip Sapiński.

Gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów!