AKTUALNOŚCI
KOMUNIKAT UKP MARLIN
lut 9, 2022

Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików w piłce wodnej!
Data: 20.02.2022 r
Miejsce: Centrum Wodne Laguna  w Gryfinie
Godzina: 8.00 - 16.00

ALFA Gorzów Wielkopolski
Arkonia Szczecin
GKPW 59 Gorzów Wielkopolski
Box Logistics Waterpolo Poznań
UKP Marlin Gryfino

Miło nam poinformować, że zostaliśmy współorganizatorami Eliminacji do Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Wodnej!

Cała przygoda zaczęła się pół roku temu, gdy Pani Prezes Klubu Joanna Markiewicz w luźnej rozmowie z trenerem Ernestem Gierasimczyk, postanowili wskrzesić w naszym klubie drużynę Waterpolo! I tak też się stało!
Ogłoszenie naboru, mecz pokazowy dla zainteresowanych i mamy mocną drużynę piłki wodnej, na czele której stoi doświadczony trener Ernest Gierasimczyk! 

Pierwszy mecz rozegrany przez naszą drużynę Waterpolo pokazał jak zdolnych mamy zawodników! Ich determinacja, duch walki i siła fizyczna sprawiła, że udało się wywalczyć 2 miejsce, które dało nam szansę wykazania się w  eliminacjach do Mistrzostw Polski!

Tak wysokie wyniki nie tylko w piłce wodnej ale i w pływaniu pokazują, jak silny mamy Klub - a klub tworzą dzieci! Również wielkie pokłony należą się trenerom, bo to oni nakierowują, dbają o to by od jak najmłodszych lat dzieci wiedziały dlaczego, po co i dla kogo to robią! 

Dziękujemy również tym, którzy pełnią bardzo ważna rolę w naszym klubie - a są nimi Zarząd UKP MARLIN! Robią kawał dobrej roboty, której efekty widać gołym okiem! 

Miasto i Gmina Gryfino oraz  Centrum Wodne Laguna W Gryfinie  otwiera nam bramy do organizacji Eliminacji do Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Wodnej!!

Drodzy rodzice i odbiorcy 3majcie kciuki