AKTUALNOŚCI
KOMUNIKAT UKP MARLIN
gru 16, 2021

WATERPOLO!

W dniu 12 grudnia 2021 r. odbył się turniej piłki wodnej roczników 2009 i młodszych. Mecze rozgrywane były na pływalni CKS w Szczecinie, zgodnie z przepisami FINA i PZP. W zawodach brały udział drużyny ze Szczecina, Gorzowa, Poznania i Gryfina.
Mecze odbywały się w 4 kwartach po 6 minut. UKP Marlin Gryfino rywalizował z drużynami GKPW 59 Gorzów, Arkonią Szczecin i Alfą Gorzów. Nasi zawodnicy rozpoczęli swój debiut w meczu z GKPW Gorzów. Po wyrównanej walce wygraliśmy 6:5. Drugi mecz z Arkonią Szczecin był pełen emocji. W 3 kwarcie prowadziliśmy 7:4. Jednak doświadczenie i twarda walka Arkonii doprowadziły do remisu 8:8.
Mecz roztrzygneły rzuty karne z korzyścią dla Arkonii 4:3. Ostatni mecz był także zacięty jednak zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 18:5. I to dało nam 2 miejsce!

- Marlin- Alfa Gorzów 18:5

Bramki (ogółem wszystkie mecze): Bartek Staszak- 1,Liwia Babińska-3, Hania Grabowska-4, Natalia Grzech-14 i Marcin Grzywaczewski-13

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!