AKTUALNOŚCI
MIĘDZYWOJEWÓDZKIW DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 -13 lat
mar 31, 2015

Do rywalizacji o medale swoich zawodników wystawiło 8 klubów z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. W gronie blisko 240 zawodników i zawodniczek znalazło się dwóch przedstawicieli UKP „Marlin” Kacper Jastrowicz i Krzysztof Rosiak, którzy rywalizowali w kategorii 12 lat. Pierwszego dnia na basenie w Gorzowie Wlkp. Kacper Jastrowicz popłynął na dystansie 100m motylkiem zajmując 11 miejsce i na dystansie 400m stylem dowolnym był 12. Krzysztof Rosiak wystartował na dystansie 100m stylem klasycznym i zajął 13 miejsce, a na dystansie 400m stylem dowolnym był 17. Drugiego dnia zawody były rozegrane w Szczecinie. Tym razem Kacper Jastrowicz popłynął na dystansie 100m stylem dowolnym i zajął 16 miejsce, a na dystansie 200m stylem zmiennym był 12. Krzysztof Rosiak na dystansie 100m stylem dowolnym uplasował się na 20 pozycji, a na dystansie 200m stylem klasycznym był 15.