AKTUALNOŚCI
KOMUNIKAT UKP MARLIN
paź 25, 2021

W dniach 23.10 i 24.10 odbyły się zawody pływackie OTYLIA SWIM CUP 2021 Szczecin!

Wystartowało naszych 11 zawodników. 
Według statystyk medalowych z 27 klubów zajęliśmy 10 miejsce zdobywając łącznie 6 medali!
 
  • 50 m styl grzbietowy chłopców 
9 lat i młodsi 
21- miejsce Hubert Malecki 
 
  • 50 m styl grzbietowy chłopców 10 lat 
24- miejsce Serafin Filip 
11 lat 
12- miejsce Tarczyński Tymoteusz 
 
  • 50 m styl motylkowy dziewcząt 
10 lat 
1 - miejsce Świeboda Julia 
11 lat 
5 - miejsce Kruk Hanna 
10 - miejsce Walter-Jastrzębska Alicja 
14-15 lat 
6 - miejsce Szulc Celestyna 
11 - miejsce Gniłka Adrianna 
 
  • 50 m styl motylkowy chłopców 
10 lat 
10 - miejsce Plombon Maksymilian 
14-15 lat 
12 - miejsce Wodzyński Jacek 
 
  • 50 m styl grzbietowy dziewcząt 
10 lat 
1 - miejsce Świeboda Julia 
11 lat 
18 - miejsce Walter-Jastrzębska Alicja 
 
  • 50 m styl dowolny 
9 lat i młodsi chłopców 
14 - miejsce Malecki Hubert 
10 lat 
20 - miejsce Plombon Maksymilian 
24 - miejsce Serafin Filip 
11 lat 
27- miejsce Tarczyński Tymoteusz 
14-15 lat 
5- miejsce Wodzyński Jacek 
 
  • 50 m styl dowolny dziewcząt 
10 lat 
2- miejsce Świeboda Julia 
11 lat 
9- miejsce Kruk Hanna 
14-15 lat 
13- miejsce Gniłka Adrianna 
 
  • 50 m styl klasyczny chłopców 
9 lat i młodsi 
6- miejsce Malecki Hubert 
10 lat 
20- miejsce Serafin Filip 
13 lat 
10- miejsce Prokopowicz Bartłomiej 
 
  • 50 m styl klasyczny dziewcząt 
11 lat 
10- miejsce Walter-Jastrzębska Alicja 
14-15 lat 
4- miejsce Gniłka Adrianna 
7- miejsce Szulc Celestyna 
 
  • 100 m styl dowolny dziewcząt 
10 lat 
1- miejsce Świeboda Julia 
11 lat 
6- miejsce Kruk Hanna 
 
  • 100 m styl klasyczny dziewcząt 
11 lat 
6- miejsce Walter-Jastrzębska Alicja 
14-15 lat 
3- miejsce Gniłka Adrianna 
6- miejsce Szulc Celestyna 
 
  • 100 m styl klasyczny chłopców 
13 lat 
7- miejsce Prokopowicz Bartłomiej 
 
  • 200 m styl klasyczny dziewcząt 
14-15 lat 
4- miejsce Gniłka Adrianna 
6- miejsce Szulc Celestyna
 
  • 100 m styl grzbietowy chłopców 
10 lat 
10- miejsce Plombon Maksymilian 
11 lat 
10- miejsce Tarczyński Tymoteusz 
14-15 lat 
1- miejsce Wodzyński Jacek 
 
Najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Julia Świeboda, zdobywając w każdym swoim starcie medal.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów dla zawodników jak i dla trenerów!