AKTUALNOŚCI
Puchar Prezesa MKP
lut 5, 2017

Zawody pływackie o „Puchar Prezesa MKP Szczecin”

W piątek 3 lutego 2017r. w Szczecinie odbyły się zawody pływackie o „Puchar Prezesa MKP Szczecin”.  Zawody były zorganizowane z myślą o zawodnikach 14- lat i starsi i zostały rozegrane w kategorii OPEN. W zawodach, w których wystartowało 169 zawodników, z 9 klubów z Polski i Niemiec, znalazło się  czterech pływaków UKP „Marlin”.

Najmłodszy w tej grupie Krzysztof Rosiak, lat 14, popłynął na dystansie 100m stylem klasycznym zajmując 15 miejsce i na dystansie 200m stylem klasycznym, gdzie był 12.

Magdalena Piaskowska, lat 16, wystartowała na dystansie 100m stylem zmiennym i zajęła 18 miejsce, zaś na dystansie 200m stylem zmiennym wywalczyła 10 miejsce. Przemysław Płoch, lat 16, uplasował się na 30 miejscu na dystansie 200m stylem dowolnym i na 21 miejscu na dystansie 100m stylem motylkowym. Christopher Wiczkowski, lat 16, dopłynął na 38 pozycji na dystansie 200m dowolny  i 25 na dystansie 100m stylem zmiennym.