ARCHIWUM
lip 1, 2022

Stało się - Oficjalnie witamy wakacje i tym samym kończymy sezon pływacki 2021/2022!

 
Dziękujemy za każdą chwilą spędzoną z Wami! 
To był rok pełen wyzwań, który wykorzystaliście na maxa! Już nie raz to mówiliśmy i tym razem się powtórzymy - jesteśmy dumni, że klub UKP Marlin tworzą tak wspaniałe, ambitne i wysportowane dzieciaki!
 
Zamykamy ten sezon a już we wrześniu witamy nowy 2022/2023, który miejmy nadzieję, że będzie jeszcze mocniejszy niż poprzednie.
 
Dziękujemy również rodzicom, którzy dbają o to abyście się rozwijali i tworzyli z nami historie.
 
Trenerom - za cierpliwość i zaangażowanie!
 
Podziękowania również lecą do zarządu klubu, który działa w ukryciu ale jakże z jakim efektem!
 
Ciężka praca popłac - a dla kogo i dlaczego to robimy - dla DZIECI :)
 
Tymczasem pakujemy walizki i już 3.07.2022 wyjeżdżamy na kolejny Letni Obóz Pływacki 2022 z udziałem 45 uczestników…!!
 
------------------------------------------------------
* Dzieci, które zadeklarowały się uczestniczyć w okresie wakacyjnym - informacje o grupie i godzinie treningu zamieszczone są w panelu ActiveNow.
 
* Osoby, które nie zadeklarowały się uczestniczyć w wakacje - są zwolnione z opłaty.
 
* Wszystkie osoby, której są członkami naszego klubu automatycznie zostają zapisane do grup od września.
Nowe grupy będą dostępne w panelu ActiveNow w wakacje - o wszystkim będziemy informować na bieżąco. 
cze 26, 2022

Drodzy rodzice i opiekunowie. Poniżej przedstawiamy Harmonogram Letniego Obozu Pływackiego, który odbędzie się w dniach 03.07 - 13.07.2022.

Dodatkowo postaramy się w miarę możliwości zamieszczać na funpage Facebooku UKP MARLIN GRYFINO wszystkie informacje, filmiki i zdjęcia, aby nic Wam nie umknęło.
Mamy nadzieję, że Wasze pociechy już nie mogą się doczekać wyjazdu i powoli zaczynacie pakować walizki :)

Nasi trenerzy/opiekunowie już są zwarci i gotowi na przygodę!
Frekwencja w tym roku przerosła nasze oczekiwania ale o tym już niebawem.

HARMONOGRAM OBOZU PŁYWACKIEGO     
SYPNIEWO 03.07-13.07.2022

  - 03.07.2022(niedziela)
8:00 zbiórka, parking CW Laguna
9:00 wyjazd ( ok 3h, 178 km)
12:00 dojazd do centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne Activ
12:00 – 14:00 – zakwaterowanie  
14:15 obiad 
16:30 – 18:30 trening na basenie 
19:15 kolacja
19:45 wieczorek zapoznawczy (przedstawienie/zapoznanie się, omówienie planu obozu, przedstawienie przepisów bezpieczeństwa, omówienie regulaminów)
21:00 przygotowanie do ciszy nocnej 
22:00 cisza nocna

  - 04.07.2022(poniedziałek)
8:00 Pobudka 
9:00-9:15 śniadanie 
10:30-12:30 trening na basenie
13:00-14:00 czas wolny - gry i zabawy
14:15 obiad 
16:00-18:00 trening na basenie
19:15 Kolacja 
20:00 rozciąganie z marszobiegiem 
21:00 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 
22:00 cisza nocna 

   - 05.07.2022(wtorek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:00-12:00 trening na basenie 
12:30 spacer do sklepu 
14:15 obiad 
15:00 rozciąganie z marszobiegiem 
16:30-18:30 trening na basenie 
19:15 kolacja 
20:00 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 

   - 06.07.2022(środa)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie  
10:15 wyjazd do Rudnica Park 
11:00 dojazd na miejsce 
-17:00 wyjazd do ośrodka Active
19:15 kolacja
20:00 kontakt telefoniczny z rodzicami 
20:30 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 
22:00 cisza nocna 

   - 07.07.2022 (czwartek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:00-12:00 trening na basenie
13:00-13:45 rozciąganie 
14:15 obiad 
15:00-16:00 odpoczynek poobiedni/ gry i zabawy w sali lub na świeżym powietrzu 
16:30-18:30 trening na basenie krytym 
19:15 kolacja
20:00 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 
22:00 cisza nocna
 
   - 08.07.2022(piątek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:00-12:00 trening na basenie
12:30-14:00 odpoczynek 
14:15 obiad 
15:00-16:00 gry i zabawy 
16:30 –18:30 trening na basenie
19:15 kolacja 
20:00 rozciąganie 
22:00 cisza nocna

   - 09.07.2022 (sobota)
8:00 pobudka
9:15 śniadanie 
10:00- 12:00 gry zespołowe 
12:30 wyjście do sklepu
14:15 obiad 
15:00-17:00 trening na basenie 
18:00 kolacja 
19:30 ognisko
22:00 cisza nocna 

   - 10.07.2022 (niedziela)
8:00 pobudka
9:15 śniadanie
10:30 wyjazd nad jezioro 
15:30 obiad
16:30 – 18:30 marszobieg        
19:15 kolacja 
20:00 rozciąganie 
22:00 cisza nocna 

   - 11.07.2022 (poniedziałek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:30-12:30 trening na basenie  
13:00 wyjście do sklepu 
14:15 obiad
15:30 rozciąganie z marszobiegiem
16:30-18:30 trening na basenie 
19:15 kolacja 
20:00 podsumowanie dnia 
22:00 cisza nocna 

   - 12.07.2022 (wtorek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie  
10:30 wyjazd do Militarne Borne 
- zajęcia poligonowe, przejazd pojazdem militarnym 
14:30 powrót do Centrum Active 
15:00 obiad
16:00-17:30 odpoczynek/ kontakt telefoniczny 
19:15 kolacja 
20:00 pakowanie się i przygotowanie do wyjazdu 
22:00 cisza nocna 

   - 13.07.2022(środa)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:30 wyjazd do domu, planowany dojazd na miejsce CW Laguna w Gryfinie ok godz.13:00/14:00
 
cze 14, 2022

 Drugi dzień zmagań za nami!

Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdyby nie wysokie noty naszych zawodników!
 
Ogólnopolskie Drużynowe zawody pływackie dzieci 10 i 11 lat
 
*50 m styl grzbietowy dziewcząt lat 10
12- miejsce Alicja Dubicka
11- miejsce Adrianna Kozieł
14- miejsce Marianna Rzewnik
 
*100 m styl zmiennym dziewcząt lat 10
11- miejsce Alicja Dubicka
6- miejsce Adrianna Kozieł
12- miejsce Marianna Rzewnik
 
*100 m styl dowolny dziewcząt lat 11. 1-miejsce Julia Świeboda
 
*100 m styl dowolny chłopców lat 11
13- miejsce Maksymilian Plombon
 
*100 m styl klasyczny dziewcząt
Lat 11
1- miejsce Julia Świeboda
 
*200 m styl zmienny chłopców lat 11
13- miejsce Maksymilian Plombon
 
Gratulacje dla zawodników i trenerów!
cze 14, 2022

 Dzieje się, dzieje!

W dniu 13.06.2022 odbyły się w Szczecinie Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10 - 11 lat 
Poniżej przedstawiamy wyniki:

*50 m styl dowolny dziewcząt lat 10 
5- miejsce Dubicka Alicja 
6- miejsce Kozieł Adrianna 
8- miejsce Rzewnik Marianna 

*50 m styl motylkowy dziewcząt lat 11 
2 - miejsce Świeboda Julia 

**50 m styl motylkowy chłopców lat 11 
5- miejsce Maksymilian Plombon 

*50 m styl klasyczny dziewcząt Lat 10 
9- miejsce Alicja Dubicka 
11- miejsce Adrianna Kozieł
14- miejsce Marianna Rzewnik 

*200 m styl dowolnym dziewcząt lat 11 
1 - miejsce Świeboda Julia 

*100 m styl grzbietowy chłopców lat 11
18- miejsce Maksymilian Plombon 

Gratulacje dla zawodników i trenerów!
cze 12, 2022

 W dniach 11-12 czerwca 2022 roku w Warszawie odbyła się X, jubileuszowa konferencja szkoleniowa SWIM2024.


Z tej okazji nasze dwie trenerki Joanna Markiewicz i Maria Kowalczyk udały się na szkolenie, aby wgłębić się w tajniki współczesnych technik pływackich. 
Gościem specjalnym konferencji był James Gibson – trener główny drużyny Energy Standards i takich gwiazd światowego pływania jak: Chad le Clos, Ben Proud, Florent Manaudou, Sarah Sjostrom, Georgia Davies, Fran Halsall, Inge Dekker, Liam Tancock. 

Prelegentami podczas dwudniowej konferencji byli również: Alicja Tchórz, Bartosz Kizierowski, Łukasz Drynkowski i Bartosz Stanecki.

 Tematy, które były poruszane to:

" Ben Proud i Florent Manaudou. Indywidualizacja procesu szkoleniowego" - James Gibson

"Współczesne oblicza żabki " - różne techniki stylu klasycznego oraz propozycje ich kształtowania. - Bartosz Stanecki

" Płyniemy dobrym kursem " - sprawozdanie z pierwszych miesięcy programu współpracy czołowych polskich zawodników i ich trenerów z prof. Olbrechtem - Bartosz Kizierowski, Łukasz Drynkowski, Bartosz Stanecki 

"Ewaluacja środków i metod podnoszących efektywność treningu po konsultacjach z profesorem Olbrechtem" - Łukasz Drynkowski 

"Trening elitarnego pływaka . Zawód trenera pływania jako sztuka wspierana nauką" - James Gibson

"Rozkład obciążeń treningowych w 20 - letniej karierze Alicji Tchórz " - Alicja Tchórz

"Pływam bo umiem "- przedstawienie szczegółów nowego, ogólnopolskiego programu nauki pływania dla dzieci. -Bartosz Stanecki

Fundacja Pływanie Polskie 
Swim2024 
X Konferencja Szkoleniowa SWIM2024 
Ośrodek Rozwoju Pływania - ORP 
 
cze 8, 2022

 Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego 08.06.2022.


Końcówka sezonu pływackiego jak widać na najwyższych obrotach!

Przedstawiamy wyniki z ostatnich zawodów Grand Prix 

*12 lat dziewcząt 
50 m styl dowolny 
8- miejsce Kruk Hanna 
16- miejsce Alicja Walter-Jastrzębska 
25- miejsce Czarnojan Magdalena 

*12 lat chłopców 50 m styl dowolny 
21- miejsce Tarczyński Tymoteusz 

*100 m styl dowolny dziewcząt lat 12 
5- miejsce Kruk Hanna
15- miejsce Czarnojan Magdalena 

*100 m styl dowolny chłopców 12 lat 
12- miejsce Tarczyński Tymoteusz
 
*50 m styl klasyczny dziewcząt 12 lat
6- miejsce Alicja Walter-Jastrzębska 
16- miejsce Magdalena Czarnojan 

*50 m styl grzbietowy chłopców 12 lat 
9- miejsce Tarczyński Tymoteusz
 
*50 m styl motylkowy dziewcząt 12 lat 
3- miejsce Kruk Hanna 

*200 m styl klasycznym dziewcząt lat 12 
3- miejsce Alicja Walter Jastrzębska 

*200 m styl klasyczny dziewcząt 15 lat 
3- miejsce Iwan Wiktoria 

*50 m styl motylkowy dziewcząt 15 lat 
8- miejsce Iwan Wiktoria 

*100 m styl motylkowy dziewcząt 15 lat 
4- miejsce Iwan Wiktoria 

*50 m styl dowolny chłopców 15 lat 
13- miejsce Staszak Jan 
6- miejsce Wodzyński Jacek 
15- miejsce Wróbel Miłosz 

*100 m styl dowolny chłopców 15 lat 
10- miejsce Staszak Jan 
9- miejsce Wodzyński Jacek 
11- miejsce Wróbel Milosz 

*50 m styl klasyczny chłopców 15 lat 
4- miejsce Staszak Jan 

*50 m styl motylkowy chłopców 15 lat 
6- miejsce Wodzyński Jacek 

Gratulacje dla zawodników i trenerów!
<< < 
Strona 3 z 36
 > >>